rus
  Сделать стартовой     
На главную
О компании
Наши предложения
В коллекцию
Аксессуары
Розничная торговля
Интересное
Контакты
Новости
ROSARIA —ACCESSORI
предлагает

Будь-які аксесуари для одягу: краватки, хустки, шарфи, палантини, пончо парео, пустуй, парасольки, ремені, портмоне і багато що, багато що інше
Курсы валют

 

Шановні пані та панове!

Аксесуари дуже вигідні для Вашого бізнесу! Цей популярний всесезонний, має постійний попит товар, який навіть при мінімальному стартовому капіталі гарантує швидкий оборот, не вимагає додаткових транспортних витрат великих торгових і складських площ.

Торгова марка ROSARIA - VENERA завоювала популярність за неповторний стиль і оригінальний дизайн. Компанія бере активну участь у виставковій діяльності, представляючи свою продукцію не тільки в Росії, але і за кордоном. Наші колекції мають великий попит на виставках в Дюсельдорфі, Парижі.

Аксесуари від ROSARIA - VENERA перевершують очікування навіть найдосвідченіших і вимогливіших. Наша мета - радувати і приємно дивувати Вас якомога частіше, створювати гарний настрій, дарувати тільки краще і унікальне.

Ми представляємо Вашій увазі ультрамодну колекцію хусток, шарфів, палантинів, пляжних парео і сумок, які поєднують в собі високу якість і широкий вибір самих незвичайних тканин і малюнків. Тисячі дизайнів, сміливі кольори, витончене переплетення фарб і ліній. Ваші домагання на стиль, якість і комфорт осуществіми!

Просимо Вас взяти до відома, що Ви можете також розмістити замовлення на колекцію поточного сезону.

Запрошуємо до співпраці ділерів і представників регіонів.
 О компании  Коллекция  Выставки  Полезное  Контакты